Про нас
увійти

У Збаражі відбулась першість району з вільної боротьби

категорія: Єдиноборства | дата: 19 11 2013
У Збаражі відбулась першість району з вільної боротьби

У спортзалі збаразької ЗОШ №1 14 листопада відбулась першість району з вільної боротьби серед молодшої вікової групи. У змаганнях взяли участь спортсмени 2004 року народження і молодші зі Збаража та Вишнівця. Змагання відбувались у шести вагових категоріях.

Призові місця у категорії 24 кг зайняли Назар Григоряк, який посів першу сходинку п’єдесталу, Тимофій Радібов був другим, Дмитро Ничка — третім. У категорії 27 кг місця розподілились таким чином: перше здобув Олександр Мельник з Вишнівця, друге − Олександр Сенчишин, третє Дмитро Кушнір.

У категорії 29 кг "золото" дісталось Андрію Бобрику, "срібло" — Михайлу Зімовичу з Вишнівця, "бронза" — Дмитру Хрипливому. У категорії 32 кг п’єдестал пошани зайняли Арсен Цар (першу сходинку), Дем’ян Голиш (другу), Володимир Клос (третю).

Денис Шабан  виборов першість у категорії 35 кг, випередивши Дмитра Кубинського, якому дісталось друге місце та Андрія Угріна, який став третім. У найважчій категорії — 47 кг − переміг Валентин Винарчук з Вишнівця, залишивши позаду Влада Пожогіна на другому місці та Андрія Сидягу на третьому.

Збаразькі юні борці тренуються у Петра та Євгена Королів, Вишневецькі — у Михайла Віннічука. Усі призери отримали грамоти від організаторів змагань.

Джерело: Народне слово

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook