Про нас
увійти

Вперше у Тернополі відбувся чемпіонат області з тайського боксу (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 13 11 2013
Вперше у Тернополі відбувся чемпіонат області з тайського боксу (ФОТО, ВІДЕО)

10 листопада у тернопільському Палаці спорту понад 60 спортсменів боролися за нагороди першого відкритого чемпіонату Тернопільської області з тайського боксу.

Організували такі змагання — спортивний клуб "Агресор" та ТМ МГО "Сокіл". "Агресор" виставив на чемпіонат 8 спортсменів, які здобули 6 срібних та 3 бронзові нагороди.

— Вперше в історії Тернополя і області відбувся чемпіонат з тайського боксу, — розповідає один із організаторів турніру Ігор Бойчук. — Цей вид спорту доволі травматичний, адже спортсменам дозволено наносити удари ліктями та колінами. До нас приїхали спортсмени з інших областей, а саме Рівненської, Львівської, Чернівецької з Луцька та Івано-Франківська. Я вважаю, що даний захід є великим спортивним святом для всієї Тернопільщини, адже це справді щось нове. І багато тернополян прийшли відвідати цей захід, всі залишилися задоволені.

Як зазначив Ігор Бойчук, для тернопільських спортсменів — це перші серйозні змагання з тайського боксу.

— Наші спортсмени тренуються близько року, а тому великого досвіду ще не маємо. Під час турніру проти наших боксерів вийшов у ринг навіть 19-разовий чемпіон України. Зрозуміло, що це високий рівень. В подальшому ми будемо набиратися досвіду і виступимо на таких змаганнях ще краще, — розповів організатор.

ФОТО

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook