Тернопільські боксери стали призерами міжнародного турніру у Рівному

категорія: Єдиноборства | дата: 06 11 2013

З 30 жовтня  по 2 листопада в Рівному  проходив міжнародний турнір з боксу імені Анатолія Яндали. Для  міста Рівне цей традиційний турнір був 14-им та вперше міжнародним.

В змаганнях  взяли участь  спортсмени із 12 областей України та команди Литви, Латвії, Білорусі, Румунії у різних вікових та вагових категоріях  боролося більше 300 спортсменів.

Тернопільську область на турнірі представляла команда Спортивно-оздоровчого клубу "Тернопіль" (РИНГ). У фіналі представники команди  боролися за призові місця, а саме:

— в категорії до 81 кг ( юніори) Смаль Назар  достроково переміг представника Литовської команди посівши перше місце;

— в категорії до 60 кг (юнаки) Лазорчин  Володимир  здобув третє місце у поєдинку з представником команди м.Рівне.

Команду спортивно-оздоровчого клубу "Тернопіль" (РИНГ) до змагань підготували тренери  Колесник С.Є. та Кріль І.М. Поїздка стала можливою за сприяння спортсменів та меценатів клубу Стадника О., Шпака Т. та Смаля М.