Про нас
увійти

У Тернополі заснували всеукраїнський дитячий турнір з вільної боротьби (ФОТО)

категорія: Єдиноборства | дата: 05 11 2013
У Тернополі заснували всеукраїнський дитячий турнір з вільної боротьби (ФОТО)

2-3 листопада у спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету проходив І-ий всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Кубок голови міста Тернополя", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Організатором заходу виступила Тернопільська комплексна ДЮСШ №1. Окрім тернополян, для участі у змаганнях прибули спортсмени 1999-2003 років народження з Кам’янця-Подільського, Чернівців, Борщова, Шумська, Збаража, Чорткова, Калуша, Івано-Франківська, Підволочиська, Рівного, Вижниці, Коломиї, Теребовлі, Городка та Ковеля.

Турнір розпочався урочистою церемонією відкриття, участь у якій взяли міський голова Тернополя, президент обласної Федерації вільної боротьби Сергій Надал, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Ігор Підгайний, начальник управління у справах сім’ї, молоді і спорту Тернопільської міської ради Микола Круть, директор КДЮСШ № 1 Катерина Барабаш.

— Це чудово, що в місті започатковуються ще одні дитячі змагання, — сказав, виступаючи перед юними спортсменами, Сергій Надал.

Підтримку ініціативі колективу ДЮСШ №1 із проведення турніру з вільної боротьби висловив у своєму виступі і Ігор Підгайний, передаючи також вітання для учасників та організаторів змагань від голови Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна.

Під час відкриття змагань було втілено кілька цікавих ідей, які, на думку головного організатора турніру — Катерини Барабаш, повинні стати особливими традиціями "Кубку голови міста Тернополя з вільної боротьби". Так, капітанам команд було вручено символічні кубки учасників, подарунки — м’які іграшки — отримали усі дівчатка-учасниці, але найбільш неординарною "родзинкою" церемонії відкриття стало невелике бліц-інтерв’ю із запитань, які юні представники команди Тернополя задали міському голові. Так, Сергію Надалу довелося без підготовки розповідати дітям, скажімо, про те, яким видом спорту він займався в дитинстві, хто є його спортивним кумиром чи що є головним для спортсмена — участь у змаганнях чи перемога.

Щодо власне турніру, то учасники виступали у десяти вагових категоріях для хлопців та п’яти — для дівчат. Головним суддею змагань був суддя Міжнародної категорії Володимир Приймак.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook