Розпочався "Кубок мера Тернополя" з вільної боротьби
![Розпочався](http://sports.te.ua/upload/news/e6a2808101e71885983eccde2980c575527508a3b1c75.jpg)
2-3 листопада у Тернополі проходитиме перший всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Кубок голови міста Тернополя" серед юнаків та дівчат 1999/00 р.н, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.
Організатором змагань виступила Тернопільська комунальна дитячо-юнацька спортивна школа №1. Участь у турнірі візьмуть 15 команд, які представляють Кам’янець-Подільський, Чернівці, Львів, Борщів, Шумск, Збараж, Чортків, Калуш, Івано-Франківськ, Підволочиськ, Рівне, Вижницю, Тернопіль, Коломию, Теребовлю, Городок, Ковель.
У перший день змагань відбулися попередні сутички, а фінали та церемонія нагородження переможців заплановані на 3 листопада. Головний суддя турніру — суддя міжнародної категорії Володимир Приймак. Проходять змагання у спортивному залі Тернопілського педагогічного університету.