Про нас
увійти

Збірна України з боксу перемогла Польщу у Тернополі (ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 23 10 2013
Збірна України з боксу перемогла Польщу у Тернополі (ФОТО, ВІДЕО)

20 жовтня у концерт-холі "Холідей" відбулася матчева зустріч з боксу — Україна проти Польщі. Зустріч присвятили пам'яті тренерів Івана Ткача та Лева Литвина.

Головним організатором такого міжнародного турніру виступила політична партія "Удар" Віталія Кличка спільно з міськрадою та федерацією боксу Тернопільщини.

Перед основними поєдинками, власне, матчевої зустрічі провели кілька показових боїв. А згодом на ринг вийшли вже досвідчені боксери. Найбільшу увагу привернув бій спортсмена з Микулинців — чемпіона Європи Віктора Петрова-молодшого. Тернопільський боксер не довго "мучив" свого суперника, перемігши ще у першому раунді.

Зазначимо, що у складі збірної України виступали боксери з Івано-Франківська, Медоборів, Чернівців та Дніпропетровська. Збірна України завдяки більшій кількості перемог здолала поляків.

Результати матчевої зустрічі:

Ерік Зелінскі – Вадим Галайчук

Амадеуш Яскулецкі – Олександр Парфенюк

Патрік Пацай – Павло Гулькевич

Томаш Смердел – Артур Мезенцев

Каспер Світлага – Віктор Петров

Мацей Літвінскі – Чамран Байрамов

Кшиштов Вужеу – Тарас Муравський

Рафал Жезнік – Павло Крупа (нічия)

Бартек Красускі – Костянтин Пінчук

Ярема Зентек – Іван Козловський

ФОТО

Після поєдинків спортсменів нагородили цінними призами. Спеціальний приз отримав народний депутат України від партії "Удар" Ігор Побер. Його нагородили дипломом за вагомий внесок у розвиток спорту.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook