Про нас
увійти

На всеукраїнському турнірі з вільної боротьби представники Тернопілля вибороли золото та бронзу

категорія: Єдиноборства | дата: 23 10 2013
На всеукраїнському турнірі з вільної боротьби представники Тернопілля вибороли золото та бронзу

19-20 жовтня у спортзалі Тернопільського національного педагогічного університету відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Тернове поле" серед чоловіків та жінок 1996 року народження і старших, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

За словами директора ДЮСШ "Спартак" Сергія Цимбала, ці змагання були започатковані у 1999 році і зараз проводилися вже вчотирнадцяте. У першому турнірі "Тернове поле" брало участь 50 спорстменів, однак щороку масштаби змагань зростали, і тепер у них виступало вже близько 160 юнаків та дівчат з двадцяти міст України. Особливість цього турніру полягає в тому, що переможцю у кожній ваговій категорії присвоюється звання Майстра спорту України.

Організатори змагань — управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради, управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, Асоціація спортивної боротьби України, Тернопільська федерація вільної боротьби, Тернопільське відділення НОК України, ФСТ "Спартак" та спортклуб з вільної боротьби "Галицькі Леви".

Головний суддя турніру — суддя міжнародної категорії Віталій Назарчук. На змаганнях також були присутні видатні судді та тренери із спортивної боротьби.

Юнаки змагались у семи вагових категоріях, дівчата — у чотирьох. Організатори відзначили хорошу підготовку і рівний склад учасників. Серед представників Тернопільщини у ваговій категорії 60 кг золоту нагороду здобув Василь Онищук (Тернопіль), а бронзову — Сергій Недокіс (Борщів).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook