Андрій Антонюк на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби став п’ятим

категорія: Єдиноборства | дата: 22 10 2013

Третє місце у загальнокомандному заліку здобула молодіжна збірна України на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів пам’яті майстра спорту міжнародного класу Едуарда Нікіфорова, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такі змагання відбулись у російському місті Владимирі. Учасниками турніру стали команди з Вірменії, Білорусі, Угорщини, Грузії, Казахстану, Киргизії, Латвії, Польщі, Туркменії, України та багатьох областей Російської Федерації.

Результатом виступу українських спортсменів стали дві золотих медалі, що здобули Олександр Трифонов (50 кг) та Андрій Гладких (84 кг), і чотири п’ятих місця, які вибороли Євген Удинський (55 кг), Роман Пацурковський (60 кг), Олексій Калініченко (66 кг), Зелімхан Дзигасов (96 кг) та тернополянин Андрій Антонюк (74 кг).

Додамо, що 19-річний борець із Тернополя Андрій Антонюк є вихованцем Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби та представником обласної ШВСМ. Тренує його заслужений тренер України Андрій Телебан.