Про нас
увійти

У Кременці змагалися українські та польські боксери

категорія: Єдиноборства | дата: 21 10 2013
У Кременці змагалися українські та польські боксери

Міжнародний турнір з боксу провели 19-20 жовтня у Кременці. У цій спортивній події взяли участь тридцять спортсменів з України та Польщі.

Ініціатори турніру — тернопільські міліціонери, повідомили у секторі зв'язків із громадськістю обласної міліції.  

— У нашому місті діти займаються різними видами спорту. Але немає жодної спортивної бази, де були б створені умови для тренування боксерів, — розповів начальник Кременецького райвідділу міліції Василь Крайник. — Проте наша молодь має великі перспективи у цьому різновиді спорту, адже маємо світом визнаних кумирів. Дітям є на кого рівнятися, з кого брати приклад. А ще наше найголовніше завдання, як правоохоронців, продемонструвати підростаючому поколінню, що прекрасною альтернативою вуличній педагогіці та всім її негативним наслідкам є спорт. 

Після проведених поєдинків  за  кількістю набраних очок перемогла українська збірна команда, честь якої захищали вихованці тернопільської, рівненської, івано-франківської, дніпропетровської, чернівецької боксерських шкіл. Спортсмени з Любліна були другими, програвши всього-на-всього один бій.

— Подібні турніри у нас, у Польщі, дуже популярні, — розповів голова Люблінської федерації боксу Вальдемар Віпшовський. — І ми з радістю прийняли запрошення кременецьких міліціонерів, аби подивитися, наскільки підготовлені українські молоді спортсмени, продемонструвати наші здібності.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook