У Тернопільських борців — три нагороди з Міжнародних турнірів

категорія: Єдиноборства | дата: 16 10 2013

280 спортсменів з Росії, Литви, Латвії, Швеції, України та Білорусі стали учасниками Міжнародного молодіжного турніру з греко-римської боротьби, який відбувся в місті Гомелі (Білорусь).

Бронзовими призерами змагань у своїх вагових категоріях стали вихованці Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби Артур П’юрко (учень ЗОШ № 26) та Алекс Паласюк (студент ТНПУ). Готували спортсменів заслужений тренер України Андрій Телебан та майстер спорту України Сергій Вар’ян.

Також бронзову медаль здобув на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед юнаків "Кубок Довбуша" і ще один представник Тернопільської КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби" Володимир Войтович. Такі змагання завершились у місті Стрий Львівської області. Володимир Войтович — вихованець майстра спорту України Б. Савківа, вчиться у ЗОШ № 26 м.Тернополя.

Загалом, у "Кубку Довбуша" взяло участь 186 борців греко-римського стилю зі Словаччини, Білорусі, Молдови, Болгарії та України, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.