Про нас
увійти

Олександр Долішній і Тарас Піхуник перемогли на чемпіонаті СССР з боїв без правил (ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 09 10 2013
Олександр Долішній і Тарас Піхуник перемогли на чемпіонаті СССР з боїв без правил (ВІДЕО)

Бійці тернопільського клубу "Характерник" Олександр Долішній і Тарас Піхуник перемогли своїх суперників у рамках восьмого туру чемпіонату СССР.

Це своєрідні змагання, які організовує клуб "Оплот" з Харкова, де збираються чемпіони краї постсовєцького простору зі змішаних видів єдиноборств. У бійцівському клубі "Оплот" відбулося 9 поєдинків. Перший бій вечора проходив у рамках чемпіонату України, інші в рамках турніру "Чемпіонат СССР з боїв без правил".

Так у третьому поєдинку вечора в клітці восьмикутника зустрілися Руслан Алібегов (Росія), чемпіон світу з панкратіону, і тернополянин Олександр Долішній, срібний призер чемпіонату світу і чемпіон України з фрі-файту.

Бій почався ударом від Олександра, скориставшись яким, Руслан перевів Олександра в партер і зайняв "фул-маунт2. З цього положення провів добивання і, захопивши руку «на больовий», замкнув «трикутник». Олександру вдалося встати і потім звільнитися, вдаривши Руслана спиною до підлоги. Піднявшись у стійку, Руслан знову перевів Олександра в партер, завдавши попередньо удар в голову. Далі з "фул-маунт" спробував "задушити" Олександра, при цьому завдавши йому заборонений удар в потилицю. Спроба виявилася невдалою, і Руслан втратив один бал за підсумками раунду.

Другий раунд почався успішною ударною атакою від Олександра, в ході якої досягли мети чотири удари руками в голову і два коліном в корпус. У відповідь Руслан перевів Олександра в партер і зробив спробу "больового на руку". Спроба виявилася невдалою. І Олександр провів добивання. Руслан повторив спробу "больового на руку" , але знову невдало. Олександр продовжив добивання одиночними ударами, чергуючи голову і корпус. На 4-й хвилині 42-й секунді змусив Руслана здатися. Підсумок поєдинку: перемога Олександра Долішнього технічним нокаутом.

У ще одному протистоянні Росії і України брали участь Шамсудін Курбанов, чемпіон Москви і Росії з бойового самбо та грепплінгу, і Тарас Піхуник, срібний призер чемпіонату світу з фрі-файту.

Перший раунд почався атакою лоу-кіками від Тараса, на які Шамсудін відповів успішним переведенням у партер. Далі Тарас неуспішно зробив спробу "больового на руку". Далі неефективно Шамсудін атакував корпус суперника. Намагаючись "вийти", Тарас потрапив у захоплення ззаду, але одразу звільнився, при цьому дозволивши росіянину  нанести кілька ударів у корпус.

Наступний раунд Піхуник розпочав з ефективної атакою від Тараса, що включає важкі удари. У відповідь Шамсудін з другої спроби перевів Тараса в партер. До кінця раунду суперники намагалися здолати один одного у партері.

3-й раунд також почався ударної атакою від Тараса з ефективними ударами ногами в корпус. Після цього тернополянин ще кілька разів вдало атакував. Підсумок поєдинку: перемога Тараса Піхуник за підсумками 3-х раундів — 28:29 (одноголосне рішення суддів).

Джерело: За Збручем

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook