Про нас
увійти

У Тернополі запрошують у секцію тайського боксу

категорія: Єдиноборства | дата: 26 09 2013
У Тернополі запрошують у секцію тайського боксу

До секції тайського боксу тепер можуть приєднатися всі охочі. Нагадаємо, група, яка займається даним видом спорту, у Тернополі функціонує вже другий рік поспіль. Організували її за ініціативи Тернопільської обласної молодіжної громадської організації "Сокіл".

— Ми пересвідчилися, що охочих до цього спорту в нашому місті — чимало, — каже керівник обласного осередку "Сокола" Ігор Бойчук. — У нас навіть є багато дівчат. Сподіваємося, коло спортовців буде тільки розширюватися.

Дана секція, на його думку, стала ще одним майданчиком для самовдосконалення молоді міста. Адже це важливо, аби більше людей були в хорошій фізичній формі та вели здоровий спосіб життя.

— Прикро, що сучасній молоді ближчі нічні клуби, ніж спортивні зали, — додає юнак. — Що ж виросте з такої молоді? Чи буде вона здатна захищати Україну в разі нагальної потреби? Думаю, більша частина просто сховається вдома й чекатиме кращих часів. А з наших вихованців виростуть майбутні борці , які будуть відстоювати інтереси української нації.

До речі, охочі займатися тайським боксом можуть телефонувати за номером — 0-97-778-06-24 (Юрій). Тренування: понеділок, середа, п’ятниця. Від 20.00 до 22.00.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook