Тернопільські боксери виграли Міжнародний турнір у Криму
![Тернопільські боксери виграли Міжнародний турнір у Криму](http://sports.te.ua/upload/news/58e9808997f03c2a195886e734ca7a5d5239c3ed53e6f.jpg)
Дві золоті та три бронзові нагороди привезли вихованці ОДЮСШ "Спартак" та спортклубу "Шкіряна рукавичка" з Криму. Там відбувся Міжнародний турнір з боксу, пам'яті Олега Печериці.
Спортсмени змагалися під відкритим небом у селищі Морське. У змаганнях взяли участь боксери з України, Вірменії та Білорусі.
Врешті, наші земляки Ростислав Фірман та Юрій Оленчук вибороли золоті нагороди у своїх вагових категоріях. А Роман Фірман, Данило Вівчар та Ігор Будзінський привезли додому бронзові медаль.
Тренує спортсменів – Руслан Фірман, пише 20 хвилин.