Про нас
увійти

Віктор Петров: про цьогорічний сезон, перемоги сина та плани на майбутнє

категорія: Єдиноборства | дата: 04 09 2013
Віктор Петров: про цьогорічний сезон, перемоги сина та плани на майбутнє

Надзвичайно вдалим виявився для талановитого 17-річного боксера з Микулинець Віктора Петрова цьогорічний чемпіонат Європи, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Саме тут, у Роттердамі, наш спортсмен став срібним призером. Як стверджує його батько і тренер, Заслужений тренер України Віктор Васильович Петров, ще наприкінці минулого року, складаючи плани на майбутнє, вони визначили, що головним стартом року має бути чемпіонат Європи з боксу серед юніорів у Нідерландах, тому робили все можливе, аби цього досягти.

— Першим відбором до збірної команди України мав бути міжнародний турнір пам’яті Б.К.Андреєва в місті Харків у грудні минулого року, — розповідає Віктор Васильович. — Проте за форсмажорних обставин (зрив руху поїздів через снігопади) до Харкова ми не поїхали і змушені були самостійно готуватися до наступного етапу відбору. З 21 по 27 січня в Донецьку збірна України брала участь у Міжнародному відбірковому турнірі до чемпіонату Європи. На ці змагання ми поїхали, самостійно провівши чотири поєдинки, без поразок завоювали місце в збірній команді України.

Своє право на місце в збірній Віктор Петров підтвердив на чемпіонаті України серед юніорів, що в березні відбувся в Запоріжжі. Провівши п’ять поєдинків без поразок зі званням чемпіона України Віктор відбув на навчально-тренувальний збір до міста Ковель.

— Після збору в Ковелі ми провели ще один турнір в місті Бердичів на призи братів Кличків, — продовжує розповідь тренер. — У поєдинку з вінничанином Віктор одержав невелику травму і в результаті програв у фінальному поєдинку. Але ця прикрість не зіпсувала планів підготовки до головних змагань. Далі були збори на олімпійській базі в Тисовці і заключний етап підготовки, що проходив у Харкові.

За словами Віктора Васильовича, на Чемпіонаті Європи Віктор був наймолодшим з української команди — єдиний 1996 року народження. Спортсмен провів усі п’ять поєдинків і лише в фіналі поступився угорцю Роланду Галосу. Потім тренерський склад проглядав відеозаписи фінального поєдинку Віктора, і усі одностайно стверджують, що угорцю надали перевагу несправедливо.

Щодо подальших планів, то Віктор Петров повідомив, що наступними контрольними змаганнями для сина буде Міжнародний турнір, присвячений воїнам УПА та українському козацтву. Відбуватимуться ці змагання 14 жовтня у Микулинцях, на базі санаторію "Медобори". В середині листопада боксер проведе бої на Міжнародному турнірі в місті Хмельницькому, а в грудні буде знову доводити своє право на місце в збірній команді України на Міжнародному турнірі пам’яті Б.К.Андреєва в Харкові.

Батько із сином Петрови вже визначили для себе головні змагання 2014 року. Це — чемпіонат Світу серед юніорів (1996-1997 роки народження), що в квітні пройде у Софії (Болгарія), та ІІ Юнацькі Олімпійські ігри, які в серпні зберуть найсильніших спортсменів світу в місті Нанкін (Китай).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook