Про нас
увійти

Семеро тернополян їдуть на чемпіонат Світу з фрі-файту

категорія: Єдиноборства | дата: 19 08 2013
Семеро тернополян їдуть на чемпіонат Світу з фрі-файту

За тиждень у португальському місті Камара розпочнеться чемпіонат світу серед любителів з фрі-файту.

Тернопілля на цих змаганнях буде представляти рекордна кількість бійців. Одразу семеро наших земляків вибороли право виборювати титул чемпіона світу. Серед них як і вже досвідчені спортсмени, так і новачки. Після останніх навчально-тренувальних зборів, тернополяни почувають себе у відмінній спортивній формі.

— Три останні тижні ми тренувалися у спартанських умовах, — розповів старший тренер збірної України та керівник клубу "Характерник" (Тернопіль) Валерій Чоботарь. — У селі Червона Діброва Чернівецької області вже кілька років функціонує наша база. Це місце відірване від цивілізації. Тут немає інтернету та звичних комунікацій. Тому всі хлопці могли зосередитися тільки на підготовці. Вважаю, що тут зібралися найкращі на сьогодні бійці Західної України. Багато з тих, хто приїжджав до нас допомогти у тренуваннях, просто не витримували і за кілька днів поверталися додому. Щоправда, нам не вистачило кілька днів для повноцінної підготовки. Та це дрібниці, адже я бачу, що мої підопічні заряджені на бій як фізично, так і психологічно.

Так у список збірників України потрапили два досвідчених бійці — Григорій Никифорець та Олександр Долішній. У них вже є за спиною кілька поїздок на світові форуми. Та поки жоден з них не піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу. Минулого року вперше випробував себе на португальському рингу Едуард Богачук. Новачками на таких престижних змаганнях будуть Микола Гринчук, Віктор Кійко, Олег Божик і Артем Савчук.

— У програму тренувань я включив багато нових елементів психологічної підготовки, — продовжив Валерій Чоботарь. — Адже для кожного це є не тільки випробуванням його фізичних кондицій. Досвідчених Никифорець та Долішній мають не тільки набрати фізичну форму, але і показати на власному прикладі хороші бої та техніку, адже вони паралельно є тренерами. Решті, насамперед, потрібно перебороти свої хвилювання. Щодо фізичних кондицій, то такі прекрасні природні умови для тренувань та відпочинку дали свої результати. Мої хлопці у відмінному стані. Вони побили всі можливі рекорди під час кожних тестів.

Серед фаворитів чемпіонату світу з фрі-файту Валерій Чоботарь виділив команди Бельгії, Португалії та Франції.

— Очікуємо також приїзд дуже сильної команди Росії. Вона переважно укомплектовується бійцями з Кавказу. Тут для нас може бути несподіванкою, якщо наші сусіди не привезуть сильних спортсменів, — додав наставник.

Джерело: ЗЗ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook