Тарас Піхуник та Ігор Слюсарчук — чемпіони України з ММА (+ ФОТО)

категорія: Єдиноборства | дата: 01 07 2013

29 червня у Харкові відбувся фінал чемпіонату України зі змішаних єдиноборств на призи спортклубу "Оплот".

Двоє спортсменів з Тернопільщини стали тріумфаторами чемпіонату, вигравши у фіналі. Тарас Піхуник з Чорткова переміг у ваговій категорії до 77 кілограмів. На останніх секундах другого раунду чорківчанин виконав больовий прийом на руку свому супернику Олегу Обревку і змусив його здатися.

У ваговій категорії понад 93 кілограми рівних не було дворазовому чемпіону Світу, тернополянину Ігорю Слюсарчуку. У середині другого раунду Ігор наніс серію потужних ударів супернику та виконав задушливий прийом, перемігши Володимира Міщенка.

У поєдинках за третє місце пощастило лише Георгію Никифорцю. Досвідчений боєць з Чорткова виграв у Володимира Папуші на другій хвилині першого раунду. А от Олег Божик та Роман Ільяшенко свої поєдинки за третє місце програли.