Тернопільські кікбоксери здобули на чемпіонаті України 14 медалей! (+ ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 22 05 2013

Чемпіонат України з кікбоксінгу за версією WAKO серед ДЮСШ та школярів відбувся у Хмельницькому 17-19 травня.

Тернопільщину на чемпіонаті представили 17 спортсменів, які тренуються у спортивному клубі "Поєдинок", що у "Палаці Спорту".

Чемпіонами України з кікбоксінгу стали:

— версія лайт-контакт

Владислав Касіян (37 кг), Денис Ковальчук (32 кг), Вадим Казанков (+ 42 кг), Володимир Кархут (42 кг).

— версія лоу-кік

Ярослав Зубрик (81 кг), Тарас Білик (71 кг), Арсен Полюга (57 кг).

— версія фул-контакт

Андрій Гриненко (44 кг), Сергій Харкавий (36 кг), Олександр Ямнюк (51 кг), Василь Стефанчук (60 кг).

Одразу три золоті нагороди здобула тернопільська спортсменка Христина Дядьо. Дівчина у категорії дівчат 1997/89 років народження виграла у трьох версіях — фул-контакт, лоу-кік та к-1. А Сергій Харкавий був визнаний найбільш технічним бійцем чемпіонату України у своїй ваговій категорії серед юнаків 2001/03 років народження.

Бронзовими призерами чемпіонату України з кікбоксінгу стали наступні бійці СК "Поєдинок": Віталій Басараба (57 кг, фул-контакт), Андрій Гродецький (63,5 кг, фул-контакт), Едуард Дрозд (28 кг, лайт-контакт), Михайло Паламар (40 кг, фул-контакт), Олександр Ковбасюк (48 кг, фул-контакт).

Срібну нагороду здобув Станіслав Печенюк, який виступив в абсолютній ваговій категорії у версії лоу-кік.

Як розповів Спорт Тернопільщини один із тренерів СК "Поєдинок" Олександр Дульнєв, дві золоті медалі у тернопільських кікбоксерів "вкрали" судді, які прийняли несправедливе рішення. Загалом тренер позитивно оцінив виступ своїх підопічних на чемпіонаті України.

— Мої хлопці займаються кікбоксінгом не більше півтори року і вже показують чималі результати. На минулому чемпіонаті України ми здобули лише два чемпіонських звання. Цього разу — дванадцять. Це свідчить про неабиякий прогрес спортсменів, — сказав Олександр Дульнєв.

Готували тернопільських кікбоксерів до чемпіонату України тренери: Олександр Дульнєв, Роман Діткун та Володимир Шнуровський.

Тренери та спортсмени СК "Поєдинок" висловлюють подяку міській раді Тернополя та особисто начальнику управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту ТМР — Миколі Крутю, а також віце-президенту Федерації боксу Тернопільської області Євгену Стєпанову.