Десять збаражан стали призерами "Волинських тигрів"

категорія: Єдиноборства | дата: 21 05 2013
Десять збаражан стали призерами

Наймолодші борці — до 2001-го року народження, які займаються у збаразькому фізкультурно-спортивному клубі "Чемпіон" (тренери — Петро та Євген Королі), минулого тижня успішно виступили на турнірі "Волинські тигри", який відбувся 16-17 травня у Шумську.

У призери змагань увійшли як уже відомі збаражанам спортсмени, так і ціла плеяда новачків, які заявили про себе вперше.

Зокрема, чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Андрій Ткач (29 кг), Олег Павлишин (32 кг), Бондаренко Анатолій (42 кг).

Срібні медалі завоювали на цей раз Андрій Жезняк (29 кг), Олександр Гоменюк (26 кг), Михайло Качан (35 кг).

Бронзові нагороди вибороли Олександр Сенчишин (26 кг), Антон Семенчук (32 кг), Олександр Карпа (38кг), Олександр Розмайран (53кг).

Джерело: Народне слово