Збаразькі борці підкорюють Європу та дивують Україну

категорія: Єдиноборства | дата: 15 05 2013

Нещодавно вихованці збаразького борцівського клубу "Чемпіон" та ДЮСШ, яких тренують Петро та Євген Королі, представили Україну на престижному турнірі, що відбувся у німецькому місті Люккенвальде.

На змагання, які передували майбутнім чемпіонатам Європи та світу серед кадетів (старших юнаків), свої збірні команди делегували 16 держав світу. Тож наші земляки мали суперників олімпійського рівня. Незважаючи на це, Олександру Ліруку, який виступав у ваговій категорії 76 кг, вдалось увійти у трійку призерів — він завоював "бронзу". Андрію Харишу (категорія 58 кг) дісталось п’яте місце.

Більше Андрію поталанило у Верховині Івано-Франківської області, де відбувся ІІ Всеукраїнський турнір пам’яті видатних борців Верховинщини. Тут у категорії 59 кг йому не було рівних — він зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Чемпіонами у своїх вагових категоріях також стали Андрій Ткач (29 кг) та Олександр Петровський (76 кг).

Бронзові медалі завоювали Олександр Бебко (35 кг) та Олег Павлишин (32 кг). Приємно, що приз кращого борця турніру у збаражан. Забрав його Андрій Ткач.

Джерело: Народне слово