Кікбоксери тернопільського спортклубу "Поєдинок" здобули історичну перемогу на чемпіонаті України (+ ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 18 04 2013
Кікбоксери тернопільського спортклубу

З 12 по 14 квітня у Хмельницькому відбувався чемпіонат України з кікбоксінгу за версією WAKO. Ця версія є найстарішою (існує понад 25 років) та найпрестижнішою у кікбоксінгу. Тернопільську область на чемпіонаті представляли бійці спортклубу "Поєдинок", що у Палаці Спорту.

У розділі фул-контакт історичну перемогу для Тернопільщини здобув Богдан Діткун, який став чемпіоном України. До цього часу ще жоден тернопільський спортсмен не вигравав змагання за версією WAKO. Богдан провів 3 поєдинки у ваговій категорії 57 кілограмів і у них здобув впевнені перемоги. На шляху до фіналу кікбоксер здолав суперників з Херсона та Хмельницького, а у вирішальному бою переміг харків'янина. Таким чином Богдан Діткун виконав норматив Майстра спорту України.

Несправедливе суддівство завадило перемогти ще одному бійцю СК "Поєдинок" — Ігорю Худзіку (71 кг, розділ фул-контакт). Перші два поєдинки боєць з Тернополя виграв нокаутом у першому раунді. У півфіналі він зустрівся із Миколою Особським (Заслужений майстер спорту, чемпіон Світу і Європи). На протязі поєдинку тернополянин домінував, але суперник не дозволяв Ігорю працювати. В результаті, суддівська бригада визнала переможцем Особського з рахунком (2:1). Всі протести від тернопільської сторони до уваги не прийняли, а тому Ігор Худзік став лише бронзовим призером та отримав втішний кубок "За волю до перемоги".

Друге місце посів брат Ігоря Худзіка — Василь (81 кг, розділ фул-контакт). Спочатку він нокаутував двох суперників у першому та другому раундах, але у фіналі програв спортсмену з Миколаєва (2:1). Тернополянину не вистачило необхідного досвіду саме у кікбоксінгу.

Також срібним призером чемпіонату України став Віталій Огірок (63,5 кг, розділ лоу-кік). Кікбоксер спочатку виграв три поєдинки. Та у фіналі зустрівся з Ігорем Бондарем з Запоріжжя (Майстер спорту міжнародного класу). В рівному поєдинку перемогу здобув суперник нашого Віталія Огірка.

Успішно виступили на чемпіонаті і дівчата, які теж займаються у СК "Поєдинок". Люба Дереш (48 кг) програла у фіналі спорстменці із Донецька у розділі фул-контакт. У цьому випадку теж не обійшлося без суддівської помилки, яка призвела до поразки тернопільської спортсменки. Також Люба зайняла 3 місце у розділі лоу-кік.

Оксана Буцик (60 кг) посіла 3 місце у фул-контакті та 2 — у лоу-кік. А Христина Дядьо стала другою в розділі лоу-кік (56 кг).

Зазначимо, що чемпіонат України був відбірковим у збірну України, яка готуватиметься до чемпіонату Світу в Туреччині. Всі представники Тернопільщини, які зайняли 1 та 2 місця стали кандидатами в збірну України.

Тернопільських спортсменів до змагань готували тренери Олександр Дульнєв та Роман Діткун.