104 борці з двох країн виборювали медалі у Тернополі

категорія: Єдиноборства | дата: 16 04 2013

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з боротьби греко-римської серед юнаків 1996/97 років народження з 12 до 14 квітня тривав на базі спорткомплексу "Політехнік", повідомляє управління фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у змаганнях взяли участь 104 спортсмени із Тернопільської, Волинської, Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської областей та Білорусі.

Нашу область на змаганнях представляли 17 вихованців тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби. В результаті, у ваговій категорії 50 кг Олександр Гулька посів третє місце. У ваговій категорії 54 кг Петро Матлах здобув золоту нагороду, а Алекс Паласюк став бронзовим призером. "Срібло" у ваговій категорії 58 кг виборов Тарас Соловський. Ще одне "золото" та "срібло" — у Богдана Комаринського та Владислава Паляниці, які виступали у ваговій категорії 63 кг. Призери серед тернополян були також у ваговій категорії 69 кг: Олександр Питель посів перше місце, а Роман Крицький став третім.

В урочистому відкритті змагань взяв участь начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Ігор Підгайний. Організували змагання управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації та КЗДЮСШ з греко-римської боротьби.

До речі, паралельним заліком із відкритим чемпіонатом Тернопільської області з боротьби греко-римської серед юнаків 1996/97 р.н. проходив чемпіонат України західної зони з греко-римської боротьби серед кадетів 1996/97 р.н. серед команд Вінницької, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської та Тернопільської областей. Після цих змагань спортсмени збірної області — призери турніру в Тернополі – боротимуться в заключній стадії зонального Чемпіонату України, що відбудеться в Маріуполі 9-12 травня.