Про нас
увійти

Тернопільські фрі-файтери билися на турнірі у Харкові (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 15 04 2013
Тернопільські фрі-файтери билися на турнірі у Харкові (+ ФОТО, ВІДЕО)

Представники Тернопілля, вихованці школи фрі-файту "Характерник" взяли участь у відбірковому турнірі на призи клубу "Оплот" у Харкові.

Нагадаємо, що аналогічні змагання нещодавно відбулися у Тернополі. Тоді наші бійці виборювали право змагатися саме на цьому турнірі. Та лише двоє з п’яти наших бійців змогли перемогти на харківській землі.

Організатори турніру задля підсилення глядацького інтересу придумали назву "Західний регіон проти Східного регіону". Правда нашим бійцям протистояли на зовсім східняки, а спортсмени центральної України з Дніпропетрвська.

У першому успішному для нас бою досвідчений Григорій Никофорець з Чорткова досить просто здолав свого молодого супротивника Вадима Орищака за півтори хвилини. Переможним стало больове скручування п’яти.

Вихованець Григорія Никифорця Роман Іляшенко продовжив вдалий почин свого наставника і також переміг у поєдинку проти Андрія Конопльова. Чортківчанин повністю скував своєю активністю Конопльова. І за три хвилини вирвав його руку на больовий прийом. Дніпропетровцю нічого не залишалося, як здатися.

На жаль, поступився відомий тернопільський боєць та тренер з фрі-файту Ігор Долішний. Він потрапив на больовий прийом на руку від дніпропетровця Віталія Сагайка.

У категорії до 93 кілограмів тернополянин Ігор Кащук зміг протриматися всього одну хвилину і сім секунд проти Бориса Полежая. Все вирішив больовий прийом на ліктьовий суглоб у виконанні бійця з Дніпропетровська. Перед тим Ігор потрапив у вельми незручну позицію знизу і пропустив ряд влучних ударів.

У найважчій вазі, більше 91 кілограма, 19-річний Артем Савчук з Чорткова бився проти старшого від себе на шість років Олександра Міщенка. Суперник нашого бійця має набагато кращий послужний список. Якщо Артем тільки починає свої активні виступи, то представник Запоріжчини вже більше п’яти років є незмінним чемпіоном України з панкратіону. Також за плечима має багато боїв на професійному рингу зі змішаних єдиноборств. Та найкраще Олександру вдається працювати у партері. Це і довів бій. Чортківчанин на перших секундах програв позицію і опинився знизу. Ще майже дві хвилин він опирався натиску суперника. Та все ж з партеру йому вийти не вдалося. На третій хвилині першого раунду Олександр Міщенко задушливим прийомом змусив Савчука здатися.

Джерело: За Збручем, фото - Оплот

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook