Тернопільські кікбоксери успішно з'їздили у Харків

категорія: Єдиноборства | дата: 11 04 2013

В Харкові завершився чемпіонат України з кікбоксингу за версією WРКА серед юніорів, юнаків, дітей та чемпіонат України серед студентів І-ІV рівнів акредитації. В змаганнях взяли участь 16 команд із 16 областей України, всього 990 учасників (650 юніорів та 340 студентів). Змагання проводилися за наступними видами програми: лоу-кік, фул-контакт, лай-контакт, семі-контакт, хард-боксінг, орієнтал, музичні композиції.

Тернопільську область представляла команда спортсменів із ФСТ "Спартак" та СК "Тернопіль", у складі якої виступили переможці обласного чемпіонату з кікбоксінгу за версією WРКА, що відбувся в березні цього року.

Щодо результатів тернополян, то серед дітей найкраще виступив Артур Плекан, який у ваговій категорії 60 кг став срібним призером у розділі "лоу-кік" та бронзовим — у розділі "орієнтал". У цій же ваговій категорії у розділі "лоу-кік" Андрій Карпишин був п’ятим. Серед дівчат срібну медаль здобула Христина Бутняк, яка у ваговій категорії 55 кг посіла 2 місце у розділі "лоу-кік".

Щодо виступів тернопільських студентів, то на їхньому рахунку три срібних нагороди у розділі "лоу-кік". Так, 2 місце у ваговій категорії 55 кг виборов Володимир Антошків (ТНЕУ). Ще дві медалі срібного ґатунку у представників Технічного коледжу ТДТУ ім. І.Пулюя Едуарда Шемелі (вагова категорія 55 кг) та Володимира Мороза (вагова категорія 80 кг). Також у цій дисципліні у своїх вагових категоріях студенти Тернопільського національного економічного університету Галина Курило та Тарас Саянчук були п’ятими.

До змагань спортсменів підготували тренери Колесник С.Є., Кріль І.М., Стасишин В.Й., Антошків В.І. Поїздка стала можливою за фінансової підтримки управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації (начальник управління Підгайний І.В.).

Джерело: oblsport.te.ua