Про нас
увійти

У "Кубку Галичини" тернопільські боксери були кращими

категорія: Єдиноборства | дата: 11 04 2013
У

8 команд — Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської областей, міста Тернополя та команда "Медобори" із Монастириська — стали учасницями "Кубок Галичини" з боксу серед юніорів.

Такі змагання з 5 до 7 квітня тривали в смт. Микулинці Теребовлянського району, що на Тернопільщині, на базі санаторію "Медобори". Загалом участь у турнірі взяли 77 спортсменів у різних вагових категоріях, із них — 11 майстрів спорту України та один майстер спорту України міжнародного класу.

Як свідчать результати змагань, тернопільські спортсмени були кращими і серед них переможцями стали: у ваговій категорії 49 кг Павло Гулькевич, у ваговій категорії 54 кг — Олег Рудий, у ваговій категорії 57 кг — Володимир Манзюк, у ваговій категорії 60 кг (у своїх вікових групах) — Віктор Петров, Андрій Соколов та Олег Кузяк, у ваговій категорії 64 кг — Ігор Крайник, у ваговій категорії 69 кг — Павло Крупа, у ваговій категорії 80 кг — Сергій Грох.

Перше місце вибороли спортсмени клубу "Поєдинок" Захар Степанов, Ігор Худзік, Василь Борщ, та вихованці клубу "Шкіряна рукавичка" Роман Фірман, Ростислав Фірман, Василь Стефанчук.

Участь у відкритті "Кубку Галичини" взяли начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Підгайний, віце-президент федерації боксу Тернопільської області Євгеній Степанов, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Теребовлянської райдержадміністрації Ігор Мудрик. Змагання відбувались за підтримки головного лікаря санаторію "Медобори" Василя Мартинюка, а також директора приватної фірми "Імперія Жасмін" Володимира Коростінь.

Джерело: oblsport.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook