У Тернополі змагатимуться борці з України та Білорусі
![У Тернополі змагатимуться борці з України та Білорусі](http://sports.te.ua/upload/news/6fb537bd8766766d46b6d060d68e221c5165183bbb685.jpg)
На чемпіонат області з греко-римської боротьби приїдуть спортсмени із семи областей України та Білорусі.
Відкритий чемпіонат Тернопільської області з боротьби греко-римської серед юнаків 1996/97 р.н. прийматиме у нашому місті команди Білорусі, Волинської, Чернівецької, Івано-Франківської, Рівненської, Закарпатської, Вінницької, Львівської областей.
Триватиме турнір з 12 до 14 квітня на базі спортивного комплексу "Політехнік" ТНТУ ім. І.Пулюя, що на вул. Білогірській, 1. Змагання проводяться за підтримки управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, повідомляє oblsport.te.ua.