Тернополянин їде у Францію на змагання з боксу
![Тернополянин їде у Францію на змагання з боксу](http://sports.te.ua/upload/news/6251fa03abd76e1d18dbe64e6ade0d86515e8ae844394.jpg)
Вихованець тернопільського спортклубу "Поєдинок" ("Палац Спорту") — Віталій Огірок візьме участь у чемпіонаті Світу з французького боксу.
Світова першість з савату відбудеться з 9 по 17 червня у Парижі. Разом із Віталієм до Франції поїде його тренер Олександр Дульнєв. Нещодавно був остаточно затверджений склад збірної України.
Зазначимо, що Віталій Огірок є чемпіоном і володарем кубка України з французького боксу. У разі успішного виступу в Парижі, він матиме змогу завоювати ліцензію на Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту, які відбудуться у Санкт-Петербурзі (Росія).
sports.te.ua