Про нас
увійти

Відкритий чемпіонат Тернополя з Кіокушинкан карате-до Ренмей відбудеться 6 квітня

категорія: Єдиноборства | дата: 03 04 2013
Відкритий чемпіонат Тернополя з Кіокушинкан карате-до Ренмей відбудеться 6 квітня

6 квітня в спорткомплексі "Текстильник" відбудеться відкритий чемпіонат Тернополя з Кіокушинкан карате-до Ренмей. Вік учасників від 6 до 17 років.

У змаганнях візьмуть участь команди Тернополя, збірна команда смт. Гусятин, а також команда Івано-Франківська.

За результатами відкритого чемпіонату Тернополя буде сформована збірна команда міста та області для участі в чемпіонаті України, який пройде 13-14 квітня у Нововолинську.

Початок відкритого чемпіонату Тернополя з Кіокушинкан карате-до Ренмей о 10:00 за адресою м. Тернопіль, вул. Текстильна, 18.

ДОВІДКА

Кіокушинкан — найсильніший стиль карате у світі. Вважається одним із найважчих і жорстких різновидів карате. Стиль був створений Масутацу Оямою у 1950-х роках на противагу безконтактним школам. Карате кіокушин — надзвичайно видовищний вид спорту. Спортивні поєдинки (куміте) проводяться в повний контакт.

Тернопільська школа Кіокушинкан карате — одна з провідних в Україні. Її вихованці неодноразово ставали Чемпіонами України та призерами міжнародних змагань. З останніх досягнень наших спортсменів — перемога Юлії Мельничук на чемпіонаті Європи в Угорщині (2010), срібло на І першості світу  з кіокушинкан карате (Москва, 2011), а також бронза Віталія Ляховського на ІІ першості світу (Москва,  грудень 2012 р.). Виховує тернопільських чемпіонів тренер вищої категорії,  майстер спорту України Тетяна Чубата.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook