Тернополяни здобули "золото" та "бронзу" на VI чемпіонаті Європи з кіокушин карате WKB

категорія: Єдиноборства | дата: 09 05 2023

З 5 по 7 травня  у м. Сабадель (Іспанія) відбувся 6th WKB European Kyokushin Championship серед дітей юнаків, юніорів та дорослих у розділі "куміте" та "ката". Змагалися за перемогу у чемпіонаті і вихованці Тернопільської "Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1".

За результатами змагань в складі збірної команди України двоє тернопільських спортсменів здобули такі призові місця:

І місце - Тарас Якимець виборов звання чемпіона Європи в категорії до 60 кг серед юнаків 16-17 років;

ІІІ місце - Катерина Сіканович  у категорії понад 65 кг серед жінок;

збірна команди України в загальному заліку зайняла ІІ місце.

Підготувала спортсменів тренер-викладач КДЮСШ №1  - Тетяна Чубата.

Пишаємось нашими переможцями та бажаємо надалі успіхів на всеукраїнській та міжнародній аренах.