Тернополянка виборола срібло на міжнародному турнірі з боксу

категорія: Єдиноборства | дата: 27 02 2023

Тернополянка Олеся Крисюк стала срібною призеркою на міжнародному боксерському турнірі в Угорщині. Про це повідомили на сторінці Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Срібну нагороду спортсменка здобула на міжнародному боксерському турнірі "Меморіал Іштвана Бочкаї 2023". Участь у ньому взяли майже три сотні спортсменів із 25 країн світу.

Як розповів тренер спортсменки Руслан Фірман, Олеся Крисюк виступала у ваговій категорії 81 кг. У фінальному двобої поступилася австрійці Еммі-Сью Фреєнтрі.

"Пишаюся Олесею, бо вона, як завжди, показала сильний поєдинок. Попри війну, наші спортсмени продовжують тренуватися і демонструвати усьому світові, що українці – переможці! А головна наша перемога ще попереду", – каже Руслан Фірман.

Джерело: Суспільне