В Тернополі відбулась відкрита першість з кікбоксінгу присвячена Дню Збройних сил України

категорія: Єдиноборства | дата: 22 12 2022

17-18 грудня 2022 року, в спорткомплексі "Ринг" (СК "Тернопіль"), відбулась Відкрита першість КУТОР "ТОДЮСШ з літніх видів спорту" з кікбоксингу ISKA, WPKA серед дітей, юнаків, юніорів та молоді, присвячена Дню Збройних сил України.

В змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів з чоритьох команд Тернополя, Заліщик і с. Товсте.

В поєдинках взяли участь як титуловані спортсмени так і новачки.

В командному заліку перемогу здобули кікбоксери КУТОР "ТОДЮСШ з літніх видів спорту" виборовши тринадцять золотих нагород, дві срібні та 5 бронзових.

На другому місці команда клубу СК "Тернопіль" (Ринг) - дванадцять перших місць, десять других та шістнадцять третіх.

На третьому команда спортклубу "Шкіряна рукавичка" із Заліщик, що здобула одну перемогу, виборола одну срібну медаль та дві бронзи.

Бої проходили на рингу. Спортсмени проводили поєдинки за версіями ISKA та WPKA в двох розділах: фул-контакт та лайт-контакт у віковій категорії дітей до 10 років.

Переможці та призери були нагородженні медалями, грамотами та солодкими призами, а команди, що посіли 1-3 місці також були нагороджені кубками.

Команду КУТОР "ТОДЮСШ з літніх видів спорту" до змагань готували тренери-викладачі Колесник Сергій Євгенович та Кріль Ігор Михайлович.

Вітаємо тренерів та спортсменів з успішними виступами. Бажаємо успіхів, перемог та миру.