Про нас
увійти

У Тернополі відбувся чемпіонат України із самбо серед кадетів

категорія: Єдиноборства | дата: 03 11 2022
У Тернополі відбувся чемпіонат України із самбо серед кадетів

Престижний турнір всеукраїнського рівня - чемпіонат України із самбо серед кадетів, впродовж трьох днів вперше приймав Тернопіль.

На змагання, які відбувались у залі КДЮСШ з ігрових видів спорту 28-30 жовтня 2022 року, зібрались 17 команд з різних регіонів нашої держави – юні самбісти із Харкова, Одеси, Львова, Рівного, Києва, Хмельницького, Івано-Франківська, Полтавської, Дніпропетровської, Сумської, Вінницької, Дніпропетровської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської областей, Донеччини, Волині, Тернопілля. Учасниками поєдинків були хлопці та дівчата 14-16 років.

Тернопілля на турнірі представляли п’ятеро спортсменів - вихованців КДЮСШ №2, які займаються під керівництвом тренера Віталія Гнатишина, – Ігор Бобко, Артем Маківка, Ілля Тукало, Устим Басан та Артур Яєчник.

За словами тренера, незважаючи на те, що медалей здобути тернополянам не вдалося, наші спортсмени продемонстрували гідну боротьбу та високий потенціал. Найкращий результат показав Ілля Тукало (студент Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ, ТОВ «Динамо»), який, виступаючи у ваговій категорії 71 кг, мав усі перспективи на перемогу. Спортсмен боровся за вихід у фінал, однак, допустивши помилку, програв один бал і поступився супернику, який врешті став чемпіоном змагань. Відтак, Ілля посів п’яте місце, однак такий результат дав йому можливість увійти до резервного складу національної кадетської збірної та розпочати підготовку  до чемпіонату світу із самбо серед кадетів, який відбудеться в Ізраїлі.

У ваговій категорії 88 кг виступили двоє тернополян  - Ігор Бобко (2006 р.н.) та Артем Маківка (2007 р.н.). Ігор Бобко (ТОВ «Динамо»), за словами Віталія Гнатишина, показав дійсно вагомий результат, хорошу боротьбу, таким чином, його виступ дав можливість спортсменові заявити про себе і звернути увагу тренерів кадетської збірної, аби розглядати його як кандидата до складу команди.

Щодо Артема, то участь у турнірі стала для нього джерелом спортивного досвіду.

Устим Басан (2007 р.н., студент Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ, ТОВ «Динамо») за результатами виступів також отримав високі оцінки від тренерів збірної і перспективи на участь у збірній.

Артур Яєчник (2008 р.н.) був наймолодшим учасником команди, пробував свої сили у змаганнях такого рівня і, до речі, теж отримав схвальні відгуки від тренерів збірної.

Додамо, що в командній першості на турнірі перемогла Хмельницька область, на другому місці - Одеська, на третьому - Дніпропетровська. Організаторами чемпіонату України із самбо серед кадетів виступили Національна федерація самбо України - НФСУ, Тернопільська обласна державна адміністрація, управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА,Тернопільська міська рада, управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР, Федерація дзюдо самбо Тернопілля.

Джерело: oblsport.te.ua

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook