Про нас
увійти

Перемогу на Міжнародному турнірі у Словаччині здобули юні борці з Теребовлі

категорія: Єдиноборства | дата: 06 10 2022
Перемогу на Міжнародному турнірі у Словаччині здобули юні борці з Теребовлі

Три "золоті" медалі здобули юні борці вільного стилю з Теребовлі на Міжнародному турнірі у Словаччині.

У місті Кошице за перемогу змагалися команди Словаччини, Польщі, Угорщини, Литви, Молдови, Чехії та України. Добру боротьбу показали хлопці, які навчаються у секції вільної боротьби Центру розвитку спорту і фізичного виховання ТМР ТОДЮСШ з літніх видів спорту, повідомляє Wrestling Terebovlya.

У вазі до 36 кг перше місце виборов Артем Перхалюк, здобувши перемогу в шести поєдинках над суперниками з Молдови, Угорщини, Словаччини, Польщі та України. Також у цій категорії боровся Віталій Гнатюк.

"Віталік – шість достойних поєдинків, отримав чотири перемоги та дві поразки, які не дозволили привезти медаль. Він дуже хотів перемогти, адже боровся на усі сто відсотків і здолав суперників з Польщі, Словаччини, Угорщини, Молдови", – поділився тренер спортсмена Володимир Перхалюк.

У вазі до 49 кг перше місце виборов Костянтин Роговський. Атлет отримав п’ять перемог, не віддавши жодного балу суперникам з України, Польщі, Словаччини, Чехії. А у вазі 53 кг, теж із п’ятьма перемогами, перше місце виборов Валентин Баран.

"Також добру боротьбу показали Владислав Крючковський та Вадим Яворський. Спортсмени боролись в старшій віковій категорії і посіли п’яті місця", - розповів тренер.

Джерело: Тернополяни

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook