Про нас
увійти

За перемогу на Кубку Світу з єдиноборств в Туреччині змагатимуться студенти з Тернопільщини

категорія: Єдиноборства | дата: 12 09 2022
За перемогу на Кубку Світу з єдиноборств в Туреччині змагатимуться студенти з Тернопільщини
Спортсмени з Тернопільщини візьмуть участь у Кубку світу з єдиноборств серед студентів, чоловіків та жінок.

Змагання UNIVERSITY WORLD CUP COMBAT SPORTS відбудуться 23-30 вересня у турецькому місті Самсун.

Участь у заході візьмуть близько 2000 спортсменів із 60 країн світу. Україну на цих престижних змаганнях представлятимуть 120 спортсменів та тренерів із 6 видів спорту. Серед них і тернопільські студенти.

Зокрема у збірній команді України з боксу виступатимуть знані тернопільські спортсменки, вихованки тренера Руслана Фірмана: Каріна Вовк (в/к 60 кг), яка є випускницею Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та Олеся Крисюк (в/к 75 кг), яка навчається у Тернопільському Західноукраїнському Національному університеті. До речі, загалом, до команди України з боксу серед студентів увійдуть 19 спортсменів та 7 тренерів.

Студенти Західноукраїнського національного університету Василь Васильківський (вихованець ДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя, ОШВСМ) та Дмитро Кіяшок змагатимуться на Кубку світу у греко-римській боротьбі, а Аліна Рудницька - у вільній боротьбі. У складі української команди виступатимуть також Анастасія Сикіш, Сніжана Пліш та Марія Куневич (боротьба самбо) і  Владислав Єременко (таїланський бокс Муей Тай). Усі вони теж навчаються у Західноукраїнському національному університеті.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook