Про нас
увійти

Чемпіон cвіту з ММА Роман Долідзе провів заняття у "Workout Hall"

категорія: Єдиноборства | дата: 17 02 2022
Чемпіон cвіту з ММА Роман Долідзе провів заняття у "Workout Hall"

Діючий боєць UFC, чемпіон cвіту та Європи з грепплінгу за версією FILA (UWW), чемпіон Азії і Океанії ADCC, чемпіон cвіту з ММА за версією WWFC – все це про Романа Долідзе. Днями чемпіон провів безкоштовні заняття з ММА у спортивному комплексі "Workout Hall". 

Роман Долідзе зараз живе в США, в Лас-Вегасі. Попри це, каже якщо буває в Європі, то обов’язково відвідує Україну та Грузію.

 "Я грузин, але завжди зазначаю, що Україна – це моя друга батьківщина. Адже моя спортивна кар’єра розпочалась саме тут. Я навчався в Одесі, в національному морському університеті. Все життя займався спортом, але не єдиноборствами. Починав з бойового самбо, в 22 роки, – розповідає чемпіон. Каже, радо відгукується на подібні запрошення, якщо має час і можливість.

"Я люблю спілкуватися зі спортсменами, особливо, з початківцями, ділитися з ними досвідом, показуючи приклад. Я акцентую на тому, що спорт не має бути головним у житті, не варто зациклюватись – мають бути й інші захоплення. Спорт невід’ємна частина життя для професіоналів, але варто розвиватись і в інших речах", – переконаний Роман Долідзе.

Голова обласних федерацій тайського боксу та змішаних бойових мистецтв ММА, засновник спорткомплексу "Workout Hall" Богдан Юлик розповів, що Роман Долідзе радо відгукнувся на запрошення провести майстер-класи у Тернополі. Каже, тренування з титулованими бійцями є величезним стимулом для спортсменів.

"Ми постійно декларуємо, що робимо все можливе для того, аби розвивати спорт та бойові мистецтва, зокрема, в нашій області. Ми дбаємо про наших спортсменів та їхній розвиток. Думаю, запрошуючи в наш зал чемпіонів світового рівня, ми чудово мотивуємо наших вихованців", – зазначив Богдан Юлик. – Майстер-клас такого рівня ми організували вперше. Але ми продовжуватимемо цю практику. Думаю, залучатимемо спортсменів зі світовим іменем, щоб це ставало мотивацію для наших спортсменів. Щоб вони могли ставати все кращими і достойно виступати на змаганнях  світового рівня".

Тренування відбувалось у два етапи. Перший – для новачків, а друге заняття – для бійців з досвідом. У спорткомплексі переконані – успіх Романа Долідзе змотивує викладатися ще більше всіх тих, хто відвідав його тренування.

 "Дякуємо Роману, що він погодився і приїхав до нас поділитися своїм досвідом. Адже в нього колосальний досвід. Для молодих спортсменів побувати на такому майстер-класі дуже класно", – каже тренер СК "Workout Hall", чемпіон світу серед професіоналів ММА, майстер спорту міжнародного класу Микола Гринчук.

"Ми дуже раді, що такі титуловані спортсмени приїжджають до нас в клуб. Ми будемо і надалі проводити подібні навчання і не лише з ММА, а й з тайського, боксу. Ми говорили, що спорт повинен бути доступним для кожного. Такими тренуваннями даємо можливість для розвитку нашим спортсменам", – зауважив виконавчий директор обласної федерації тайського боксу та ще один тренер СК "Workout Hall" Юрій Сенів.

Роман Долідзе впевнений – головне в спортивній кар’єрі постійно розвиватися. Боєць каже, його тішить, що і в маленьких містах спортсмени мають можливість професійно рости:

"І в Україні, і в Грузії великі перспективи. І я впевнений, що незабаром ми побачимо багато нових імен бійців світового масштабу саме з цих країн".

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook