Боксери тернопільського спортклубу "Поєдинок" потрапили у фінал чемпіонату України

категорія: Єдиноборства | дата: 26 02 2013
Боксери тернопільського спортклубу

22-24 лютого у Хмельницькому відбулася зональна першість України серед школярів 1999/00 років народження.

П'ятеро боксерів, які займаються у тернопільському СК "Поєдинок" (Палац Спорту), вибороли нагороди різного гатунку. Перше місце у ваговій категорії 43 кілограми виборов Захар Стєпанов. Його також визнали кращим боксером зональної першості.

Друге місце завоював Олександр Ковбасюк (вагова категорії 44,5 кг). А Олександр Ямнюк (50 кг), Владислав Балик (41,5) та Анатолій Ходинь (60 кг) стали бронзовими призерами змагань.

Усі вищезгадані боксери напряму потрапили у фінальну частину чемпіонату України серед школярів, що відбудетьься у квітні у Чернівцях.

Тренуються спортсмени під керівництвом Романа Діткуна та Олександра Дульнєва.