Андрій Антонюк – бронзовий призер Всеукраїнського турніру пам’яті Іллі Кулика серед юніорів в Херсоні
![Андрій Антонюк – бронзовий призер Всеукраїнського турніру пам’яті Іллі Кулика серед юніорів в Херсоні](http://sports.te.ua/upload/news/bb4cc0c5d4c383e1c34a2e936439888961a4907b45897.jpg)
19-20 листопада у м. Херсон відбувся традиційний відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби присвячений пам’яті Іллі Куліка серед юніорів та юніорок. Участь у цих "майстрівських" змаганнях взяли понад 250 найсильніших спортсменів з Молдови, Польщі, Франції і України, повідомляє ТНПУ.
У складі борців з України боровся студент нашого університету Антонюк Андрій (інженерно-педагогічний факультет і факультет фізичного виховання). Андрій, провівши три переможних сутички і в одній поступившись, посів третю сходинку у ваговій категорії до 65 кг, причому, поступився з мінімальним рахунком чинному чемпіону України.
Ці змагання стали одним з етапів підготовки до чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків, що відбудеться у січні 2022 року.