Про нас
увійти

Юні спортсмени з Тернопільщини здобули медалі на чемпіонаті України з кікбоксингу ВАКО

категорія: Єдиноборства | дата: 04 11 2021
Юні спортсмени з Тернопільщини здобули медалі на чемпіонаті України з кікбоксингу ВАКО

Чемпіонат України з кікбоксингу ВАКО серед ДЮСШ та спортивних клубів відбувся в Одесі.

Змагання тривали протягом 28 – 31 жовтня.

За перемогу змагалися 1294 спортсмени з 24 областей України, а також команда з Молдови.

Високі результати продемонстрували юні спортсмени з Тернополя – вихованці тренера Віталія Огірка. Займаються кікбоксери у СК «Поєдинок», що знаходиться у палаці спорту.

Перемогу здобув Станіслав Ваховський (учень 9 класу Тернопільської ЗОШ №25). Спортсмену уже втретє підкорилась вершина чемпіонату України. За підсумками чемпіонату, Станіслав посів 1 місце.

«Станіслав Ваховський не лише талановитий і сильний спортсмен, відмінник навчання, а й стипендіат у галузі спорту, є лідером команди і прикладом для багатьох юних кікбоксерів», - підкреслив тренер Віталій Огірок.

Владислав Рудько (учень 6-А класу Тернопільської ЗОШ №6) виступав у двох розділах кікбоксингу, провів за чемпіонат 8 боїв, з яких у 7 здобув перемоги, 3 поєдинки завершив «ЯП» явною перевагою, а у фіналі здолав спортсмена з Молдови з рахунком «3:0». У підсумку Владислав здобув 1 і 2 місця.

«Владислав тренується 5 років. Це перше його довгоочікуване «золото» чемпіонату України», - наголосив тренер Віталій Огірок.

Вікторія Коверчук (учениця 6-А класу Тернопільської ЗОШ №15) стала фіналісткою чемпіонату України. У фіналі дівчина поступилась більш досвідченій суперниці – чинній чемпіонці України. Увесь бій був напруженим – з різницею 1-2 бали. У підсумку Вікторія Коверчук здобула 2 місце.

Семирічний Данило Петрович (учень Тернопільської ЗОШ №14) у першому бою поступився 9-тирічному спортсмену з Чугуєва – два роки поспіль «срібному» призеру чемпіонату. Проте, юний спортсмен отримав неоціненний досвід та емоції від такого масштабного дійства.

Владислав Бойцан – вихованець тренера Ярослава Мисака, посів 2 місце. У фінальному поєдинку поступився за рішенням суддів.

«Приємно вразив масштаб змагань, рівень підготовки і кількість учасників. Незважаючи на карантин, спортсмени показали якісні бої і було приємно спостерігати за технічним арсеналом представників інших областей. Окрім цього спортсмени поєднали боротьбу на першості України з вечірніми прогулянками біля моря, від яких були у захваті», - зазначив тренер Віталій Огірок.

Також наставник пояснив, що задоволений результатами своїх вихованців.

«Результати змагання – це віддзеркалення виконаної роботи в спортивному залі. До цих змагань ми спрямовано готувались і розраховували на золоті медалі. Дуже жаль, що у зв’язку з хворобою не змогли поїхати ще двоє спортсменів на яких робились високі ставки. Також ми проаналізували те, що не вийшло, зробили висновки й отримали досвід для подальшої роботи зі спортсменами», - поділився тренер Віталій Огірок.

Тепер спортсмени готуються до наступних змагань – Кубку України з ВАКО серед дітей, юнаків та юніорів, який відбудеться уже 18-22 листопада у Чернігові.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook