Про нас
увійти

Марія Бала – бронзова призерка чемпіонату світу з дзюдо у Франції

категорія: Єдиноборства | дата: 01 11 2021
Марія Бала – бронзова призерка чемпіонату світу з дзюдо у Франції

Чемпіонат Світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху з 27 до 30 жовтня 2021 року тривав у Франції, повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Участь змаганнях взяли 164 атлети із 26-ти країн. Серед 34-х осіб, які у складі Національної дефлімпійської збірної команди України представляли нашу державу, були і спортсменки з Тернопільської області - майстер спорту з дзюдо Марія Бала та кандидат у майстри спорту, першокурсниця факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка Софія Волянюк.

В результаті у ваговій категорії + 78 серед жінок Марія Бала виборола бронзову нагороду, - повідомляє Тернопільський регіональний центр «Інваспорт».

Вдало виступила на турнірі і дебютантка змагань Софія Волянюк, яка у ваговій категорії до 57 кг серед жінок зайняла п’яте місце та вперше виконала норматив майстра спорту України.

Тренує спортсменок тренер ДЮСШІ «Інваспорт», заслужений тренер України Леон Уруський.

Додамо, що на чемпіонаті світу з дзюдо, що проходив у передмісті Парижа – Версалі, Національна дефлімпійська збірна України посіла перший загальнокомандний рядок. За три змагальні дні наша команда виборола 14 нагород – 7 золотих і 7 бронзових – і здобула першу загальнокомандну сходинку.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook