Про нас
увійти

Тернополянин Ярослав Шнуровський став найкращим боксером на турнірі в Запоріжжі

категорія: Єдиноборства | дата: 22 09 2021
Тернополянин Ярослав Шнуровський став найкращим боксером на турнірі в Запоріжжі

Тернопільський боксер Ярослав Шнуровський виборов перше місце на Всеукраїнському молодіжному турнірі, який відбувався в Запоріжжі 13-18 вересня.

Участь у змаганнях взяли боксери-молодіжники 2003-2004 років народження з різних куточків України.

Турнір присвятили Дню визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників та пам'яті Миколи Яценка.

Тернопільський спортсмен Ярослав Шнуровський, який представляє Тернопільську обласну школу вищої спортивної майстерності, зумів добути перше місце та виконати норматив Майстра спорту України.

Про це "Тернополянам" розповів тренер та батько хлопця Володимир Шнуровський.

– На цьому турнірі мій вихованець продемонстрував хороший результат й великий потенціал. Перед змаганнями Ярослав також вдало виступив на ще одному чемпіонаті України. Окрім цього, у складі збірної брав участь в навчально-тренувальних зборах. Це й була своєрідна підготовка. Хлопець займається боксом три роки, за цей час досяг високого професійного рівня. Надалі ми готуватимемося до «дорослого» боксу, адже з 2022 року Ярослав переходить у категорію «чоловіки»,  зазначив Володимир Шнуровський.

До слова, ще один вихованець Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності Володимир Куліковський наразі готується до Чемпіонату Європи з боксу, який відбуватиметься у Чорногорії.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook