Про нас
увійти

Тернополянка Катерина Кондратенко здобула перемогу на Всесвітніх іграх школярів з вільної боротьби

категорія: Єдиноборства | дата: 20 09 2021
Тернополянка Катерина Кондратенко здобула перемогу на Всесвітніх іграх школярів з вільної боротьби

У Бєлграді тривають Всесвітні учнівські спортивні ігри (ISF U15 World School Sport Games).

Видатні успіхи демонструє на цих змаганнях українська збірна. Як повідомив у своєму відеозверненні Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, наразі у неофіційному командному заліку наша збірна посідає перше місце за кількістю медалей серед 35 країн світу. Їх у нас 86! Надзвичайно приємно, що ще одну золоту нагороду, окрім «золота» легкоатлета з Тернопілля Матвія Чауша, додала до скарбнички української команди борчиня Катерина Кондратенко.

Як інформує Асоціація спортивної боротьби України, українська жіноча команда з вільної боротьби здобула на змаганнях у Бєлграді десять золотих медалей із десяти можливих! І у ваговій категорії 58 кг свою золоту нагороду виборола тернополянка Катерина Кондратенко. Спортсменка є вихованкою КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» та ТОШВСМ та тренера Сергія Кондратенка.

«Хочу підтримати наших юних, а вже таких талановитих спортсменів. Пишаюся кожним із вас і вірю в те, що ви – наші майбутні олімпійські чемпіони», – наголосив Сергій Шкарлет. – Бажаю нашій збірній перемоги! Тільки вперед! А ми всі вболіваємо за вас! Ви – наша спортивна гордість!», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook