Про нас
увійти

Відома тернопільська спортсменка вступила до лав Нацгвардії

категорія: Єдиноборства | дата: 16 08 2021
Відома тернопільська спортсменка вступила до лав Нацгвардії

Статус військовослужбовиці 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України отримала відома тернопільська спортсменка.

Чемпіонка України з MMA Любов Дереш відтепер опановує ще одну професію, яка вимагає сили волі, впевненості в своїх діях та витривалості. Проте, ці якості і притаманні жінці, яка встигла стати чемпіонкою світу та України з кікбоксингу.

"Цього року жінка змінила вид діяльності, ставши військовою. Вже два роки тренується у такому, доволі небезпечному, виді спорту як MMA. І цього року Любов стала чемпіонкою України серед жінок у ваговій категорії 52 кг та віком 18+. У вересні Любов Дереш буде представляти Україну на Міжнародному чемпіонаті у Греції", - розповіли у 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України.

За словами спортсменки, не дуже багато жінок охоче йдуть у такий вид спорту. Проте суперниці дуже сильні.

"Я займалась рукопашним боєм, колись, і це все було більше для самозахисту. Не думала, що буду виступати на професійній арені. Займатись кікбоксингом я почала аж у 26 років. Трохи пізно, звісно. Думаю, якби почала раніше, то результати були ще кращими. Такий бойовий вид спорту дуже загартовує характер і, мабуть, саме це зараз вплинуло на моє рішення стати військовою", - поділилася Любов Дереш.

Також спортсменка розповіла, що багато її друзів поєднують спорт і військову службу. Тому часто пересікається з ними на тренуваннях після служби.

"Новоспечену нацгвардійку у колективі прийняли тепло. Її спортивний досвід зацікавив усіх, тим паче вона охоче ділиться ним з товаришами. У розмові Любов поділилась маленькою мрією. Хоче не просто проходити службу у батальйоні, а стати спортивним інструктором, який буде готувати нацгвардійців", - повідомили у Нацгвардії.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook