Про нас
увійти

Сашко Байрак – майбутній чемпіон України з ММА

категорія: Єдиноборства | дата: 19 07 2021
Сашко Байрак – майбутній чемпіон України з ММА

Сашко Байрак лише закінчив третій клас Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, але впевнено заявляє, що хоче стати чемпіоном України з фрі-файту.

Вже у шість років хлопчик почав займатися змішаними єдиноборствами у спортивному клубі бойових мистецтв "Харктерник-Чортків". За два роки занять Сашко встиг завоювати чимало титулів та нагород. Представляв наше місто на змаганнях в Івано-Франківську, Тернополі, Збаражі та Вінниці. І щоразу здобував призові місця.

Зовсім нещодавно Сашко взяв участь у Всеукраїнському професійному турнірі з ММА пам’яті Романа Ільяшенка, що відбувався у Чорткові. Вже у першому раунді юний спортсмен виборов першість та переміг суперника із міста Тернопіль.

"Звісно, спершу це була моя ініціатива, щоб Сашко почав займатися змішаними єдиноборствами. Так і розпочалися заняття із тренером Григорієм Никифорцем у спортивному клубі "Характерник"

Пройшло зовсім мало часу і Сашко сам захопився спортом, тож тепер планує здобути титул чемпіона України. Вірю, що його плани обов’язково здійсняться", - розповідає батько Сашка – Петро Байрак.

Джерело: Чортківська міська рада

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook