Про нас
увійти

Юні тернопільські дзюдоїсти долучились до Відкритого турніру з дзюдо у Надвірній

категорія: Єдиноборства | дата: 09 07 2021
Юні тернопільські дзюдоїсти долучились до Відкритого турніру з дзюдо у Надвірній

Відкритий юнацький турнір з дзюдо на призи Надвірнянської ОТГ провели на Івано-Франківщині, повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Організаторами заходу виступили Надвірнянська міська рада, Федерація дзюдо Івано-Франківської області, Краснянський старостинський округ №4. Поєдинки відбувались у спортивному залі ліцею села Красна. Учасниками змагань стали юнаки та дівчата 2006-2011 років народження.

Долучилась до турніру і команда дзюдоїстів Тернопільської ОДЮСШ під керівництвом тренера Віталія Гнатишина. В результаті у своїх вагових категоріях наші спортсмени здобули дві золотих, дві срібних та три бронзові нагороди.

Зокрема, "золото" вибороли серед юнаків Яєчник Артур та Чорний Тарас, медалі срібного гатунку тримали Маківка Артем та Завірохін Микола, а бронзовими призерами стали Мельник Олександр та Олександра Макух серед дівчат.

"Чудова юна команда, вітайте призерів та переможців. Щиро дякуємо друзям - організаторам змагань з міста Надвірна", - підсумував тренер тернопільських спортсменів Віталій Гнатишин.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook