Тарас Якимець став срібним призером Відкритого чемпіонату Закарпатської області з Кіокушин БуДо Карате
![Тарас Якимець став срібним призером Відкритого чемпіонату Закарпатської області з Кіокушин БуДо Карате](http://sports.te.ua/upload/news/b633b963122bc475cbeeb758bd5626ea60c84baa8ac97.jpg)
В Ужгороді відбувся ІІІ-тій Всеукраїнський Відкритий чемпіонат Закарпатської області з Кіокушин БуДо Карате.
Участь у змаганнях взяло двісті спортсменів із шести областей України: Херсонської, Полтавської, Дніпропетровської, Черкаської, Тернопільської та Закарпатської.
Честь Тернопілля на турнірі захищали вихованці ДЮСШ №1 Тарас Якимець, Єлизавета Ганчин, Єгор Долгушин та Віталій Пантелеймін, які тренуються під керівництвом Тетяни Чубатої.
Як повідомляє інтернет-сторінка школи у соцмережах, Тарас Якимець гідно представив Тернопіль та виборов срібну нагороду.
За словами Тетяни Чубатої, зазвичай спортсмен виступає у ваговій категорії до 50 кг, але у зв’язку з неявкою суперників, змагався у важчій ваговій категорії - до 55 кг.