Про нас
увійти

У Тернополі провели турнір з вільної боротьби пам’яті бійця батальйону "Збруч" Павла Римара

категорія: Єдиноборства | дата: 03 06 2021
У Тернополі провели турнір з вільної боротьби пам’яті бійця батальйону "Збруч" Павла Римара

Третій традиційний турнір з вільної боротьби пам’яті бійця батальйону "Збруч" Павла Римара відбувся у Тернополі, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Змагання проходили у борцівському залі ЗОШ №17 імені Володимира Вихруща серед юнаків 2011 року нароження і молодших. У турнірі взяли участь борці з Борщева, Скали-Подільської та Тернополя. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Рустам Сисоїв, Віталій Горошко, Юрій Федусь та Антон Миколів з Тернопільської КДЮСШ№1, Тимофій Тюгаєв, Олександр Саранчук, Ростислав Вовчук та Олександр Човник зі Скали-Подільської, Архип Вовк та Максим Шумило зі Спортивного клубу імені Богдана Сцібайла "ГалТер’S".

Срібними призерами стали Дмитро Шумило, Анатолій Штимер, Захар Федчишин та Дем’ян Баран (СК імені Богдана Сцібайла "ГалТер’S"), Валентин Стецишин, Віктор Бурба та Віталій Мисів з Борщева, Мартинюк Олександр зі Скали-Подільської, Мартин Медих та Єва Дем’ян (КДЮСШ№1).

Бронзові нагороди отримали Максим Гречаний, Лука Якубовський, Владислав Терещук та Олександр Середа (СК імені Богдана Сцібайла "ГалТер’S"), Станіслав Войцехівський, Станіслав Грис, Владислав Кривий, Святослав Кривий з Борщева, Нестор Іванов зі Скали-Подільської та Арсен Пиріг (КДЮСШ№1).

Кращим борцем турніру був названий Архип Вовк з Тернополя, приз за кращу техніку отримав Ростислав Вовчук, а єдина дівчинка на турнірі - Єва Дем’ян - отримала приз за волю до перемоги.

Турнір пам’яті Павла Римара організували Асоціація захисту прав і свобод молоді "Дружба", СК ім. Б.Сцібайла "ГалТер’S" спільно з управлінням розвитку спорту і фізичної культури Тернопільської міської ради за підтримки спонсорів та небайдужих людей.

Організатори висловлюють вдячність спонсорам, батькам та усім, хто долучився до проведення турніру пам’яті бійця батальйону "Збруч" Павла Римара, який трагічно загинув у 2014 році, - йдеться на офіційній сторінці  СК ім. Б.Сцібайла "ГалТер’S".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook