Тернополяни завоювали 11 медалей на чемпіонаті України з боротьби на поясах Алиш у Львові

категорія: Єдиноборства | дата: 29 04 2021

У Львові впродовж трьох днів тривав чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш серед дорослих, юніорів, юнаків, хлопців та дівчат. Відбувались змагання і спорткомплексі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Учасниками турніру стали і вихованці обласної ДЮСШ, які займаються під керівництвом Віталія Гнатишина. За словами тренера, спортсмени гідно представили Тернопіль, здобули новий, цікавий для себе досвід і вибороли 11 нагород.

Результати тернополян були такими: Іванна Попадюк - 2 місце (в/к до 60 кг) та 3 місце (в/к до 63, +18); Анна Пушкар - 1 місце( в/к до 60 кг, 16-17 років, коледж ЗУНУ), Максим Павка - 2 місце (в/к до 66 кг, 14-15 років, коледж ЗУНУ); Артем Маківка - 1 місце (в/к +66 кг, 12-13 років, ЗОШ №27), Денис Фік - 2 місце (в/к до 55 кг, 14-15 років, коледж ЗУНУ), Владислав Урбан - 3 місце (в/к до 60 кг, 14-15 років), Артур Яєчник - 2 місце (в/к до 55 кг), Духняк Вікторія - 2 місце (в/к до 57 кг, 12-13 років, ЗОШ №19), Басан Устим - 5 місце, Бутрин Святослав - 3 місце (в/к+66 кг), Вдовиченко Володимир - 1 місце (в/к до 55 кг).