Про нас
увійти

Тернопільська спортсменка Катерина Кондратенко стала чемпіонкою України з вільної боротьби

категорія: Єдиноборства | дата: 26 04 2021
Тернопільська спортсменка Катерина Кондратенко стала чемпіонкою України з вільної боротьби

Чемпіонкою України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2006-2008 р.н. (U-15) стала тернопільська спортсменка Катерина Кондратенко, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Такі змагання з 22 до 24 квітня тривали у Харкові. Наша землячка, вихованка ТОДЮСШ з літніх видів спорту і обласної ШВСМ, виступаючи у ваговій категорії до 58 кг, посіла перше місце. Як ідеться на Інтернет-сторінці школи, всі чотири поєдинки Катерина зустрічалася з призерами України минулих років, проте це не завадило їй перемогти у трьох "чисто на туше" і одному – "чисто за явною технічною перевагою" та здобути золото. Ця нагорода, до речі, стала для Катерини Кондратенко путівкою на чемпіонат Європи, який через місяць відбудеться в Болгарії.

Близькою до медалі була ще одна вихованка ТОДЮСШ з літніх видів спорту Надія Шимків, яка у ваговій категорії до 36 кг з мінімальним рахунком 1:2 поступилась майбутній чемпіонці, а потім програла призерці України в поєдинку за вихід у "бронзовий фінал". Відтак в результаті у Надії - четверте місце.

До змагань наших борчинь підготував тренер-викладач Сергій Кондратенко.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook