Тернопільські фрі-файтери виступили на Кубку Буковеля

категорія: Єдиноборства | дата: 17 02 2013

17 лютого у Карпатах відбулися проміжні фінали чемпіонату України з фрі-файту у дивізіоні "Еліта" — Кубок Буковеля. За честь Тернопільщини змагалися четверо бійців.

Так у ваговій категорії 79 кілограмів, виступили Микола Гринчук (Тернопіль) та Георгій Никифорець (Чортків). Кандидат в майстри спорту з фрі-файту Микола Гринчук у напівфіналі програв спортсмену із Комсомольська — Івану Загубинозі. А досвідчений Георгій Никифорець перший бій виграв. Його суперником був Олександр Алдушин з Луганська. Однак, у фіналі Георгію не вдалося здолати опір Івана Загубиноги. Чортківчанин програв у другому раунді.

За пояс чемпіона у ваговій категорії 69 кілограмів, того вечора боровся тернополянин Володимир Афтиляк. Але нашому бійцю не вдалося навіть вийти до фіналу, адже у напівфіналі він програв сумчанину Владиславу Косяненку.

Єдиний з тернопільських бійців, хто виграв у фіналі, став майстер спорту міжнародного класу — Олександр Долішній. В одиночному поєдинку (74 кілограми) досвідчений фрі-файтер з Тернополя у важкому протистоянні переміг Євгена Буряка з Миколаєва.