Про нас
увійти

Тернопільські спортсмени взяли участь у Відкритому юнацькому турнірі з дзюдо у Дніпрі

категорія: Єдиноборства | дата: 05 04 2021
Тернопільські спортсмени взяли участь у Відкритому юнацькому турнірі з дзюдо у Дніпрі

В Дніпрі 27-28 березня у спорткомплексі відбувся 32-ий за рахунком традиційний Відкритий Всеукраїнський турнір "Меморіал Івана Прищепи" з дзюдо серед юнаків 2005-07 років народження, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Присвячений цей захід засновнику дзюдо на Дніпропетровщині, першому президенту Федерації дзюдо і самбо області Іванові Прищепі. В цьому році боротьбу за медалі вели понад 190 учасників із десяти областей України та міста Києва. Було розіграно 9 комплектів нагород.

Учасниками змагань стали і вихованці відділення дзюдо Тернопільської ОДЮСШ - Павка Максим (в/к 66 кг), Гетманюк Артем (в/к 55 кг), Фік Денис (в/к 55 кг), Бобко Ігор (в/к 81 кг), Тукало Ілля (в/к 73 кг). Як розповів тренер спортсменів Віталій Гнатишин, змагальний день турніру, через дотримання карантинних норм тривав довше, ніж традиційно, - учасники змагались трьома блоками і завершились баталії "Меморіалу Івана Прищепи" лише до восьмої вечора. А наступного дня усі бажаючі серед гостей турніру та місцеві дзюдоїсти мали можливість провести спільне тренування - рандорі. "Височенний рівень організації та проведення турніру, сильна конкуренція серед молоді, зайняті п’яті, сьомі місця та найважливіше досвід та підготовка до наступних випробувань, - ось що стало основними моментами участі наших дзюдоїстів у цих змаганнях", - наголосив Віталій Гнатишин.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook