Тернопільські боксерки привезли зі Львова два "золота"
![Тернопільські боксерки привезли зі Львова два "золота"](http://sports.te.ua/upload/news/a326e214388f87e6637b31683fa64dd96034d8da5335b.jpg)
З 18 по 20 лютого 2021 року у місті Львові в боксерській залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони України відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області з боксу серед юніорів та дівчат.
Участь у якому взяли близько 150 боксерів з Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської областей.
Тернопільщину представляли спортсмени боксерського клубу "Шкіряна Рукавичка", котрі тренуються у КУТОР "ТОДЮСШ з літніх видів спорту" та ШВСМ під керівництвом випускників ТНПУ Руслана і Анатолія Фірманів.
Чемпіонками у своїх вагових категоріях стали Соломія Голован (вагова категорія 54 кг) та Каріне Айрапетян (вагова категорія 81кг).
Ці змагання, що проведені з дотриманням відповідних протиепідемічних вимог і рекомендацій МОЗ України, є одним із етапів підготовки до чемпіонатів України серед дівчат і юніорок.